TUR | ENG | RUS | ARA

TUR | ENG | RUS | ARA

KURUMSAL

img

KURUMSALVOYAGER SHOES ayakkabı üretimine 1991’de Erdoğan Sürer öncülüğünde başlamıştır. Başladığı günden bugüne siz değerli müşterilerimizin ayak konforuna hitap etmeyi kendine düstur edinmiştir. Firmamızın ana amacı herkesin konforu ayağında görmesidir.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi birincil amaç edinen ‘’Voyager Shoes’’ modern ve dinamik tasarımlarıyla sektöre yön veren marka trendlerini günlük ayakkabı stilinde yorumlayarak ayakkabının bir aksesuardan fazlası olduğunun altını çiziyor.

Kurulduğu aşamada ‘’Pepita’’ markası ile bu yolculuğa çıkan firmamız sonraki süreçte dünya pazarında da ‘’Voyager’’ markası olarak yerini almıştır.

Her biri farklı bir tüketici segmentinin stil beklentisini karşılayan markaları ile yurt içi ve yurt dışındaki mağazalar ve bayilerin yanı sıra internet üzerinden de ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri mutluluğunu hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyoruz.

Köklü geçmişi ile farklı yaşam tarzlarına uygun özgün tasarım kalitesi ve marka kimliği ile öne çıkan lider ayakkabı markası olmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanarak , konfor ve kalitenin güvencesini sunuyoruz.

Üretim teknolojisini sürekli değişen moda akımı ile birleştirerek ‘’Voyager Shoes’’ çizgisini yarattık.

Sorunsuz, hızlı ve güvenilir alışveriş deneyimini üyeleri ile buluşturan firmamız 29 yıllık tecrübesini alanında göstermiş olan Voyager Shoes, zaman içerisinde ülkemizde doğudan batıya her bölgede bulunabilir bir marka haline gelmiştir ve bayilik ağını günden güne geliştirerek dünya pazarındaki yerini almaya başlamıştır.

Sokağın ruhunu tarzınıza yansıtabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip ayakkabı ürünlerini Voyager ‘de bulabilirsiniz.

Uluslararası moda trendlerini takip ederek dünya modasını yansıtan ürünleri müşterilerimiz ile bir araya getiriyoruz. Yıllardan beri pek çok başarılı kadın ve erkeğin ayakkabı sektöründeki ilk tercihi olmayı başardık.

Müşterilerimiz ile birlikte büyümeye devam ediyoruz. Büyürken de start up ruhumuzu daima koruduk. Vizyonu geniş tasarımcı kadromuzla çağdaş yorumlara sahip çalışanlarımızla günümüz modasına uygun koleksiyonumuz sizleri bekliyor.

Voyager Ailesi olarak markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

img
img
img