+9 0.332 346 0 800
Kurumsal
Firmamız ayakkabı üretimine 1991 yılında Erdoğan Sürer tarafından başlamıştır.Başladığı günden bugüne siz değerli müşterilerimizin ayak konforuna hitap etmeyi kendine düstur edinmiştir.Firmamızın ana amacı herkesin konforu ayağında görmesidir.

Kurulduğu aşamada Pepita markası ile yola çıkan firmamız, sonraki aşamalarda dünya pazarında da yer edinebilmesi için Voyager markasını oluşturmuştur.26 yıllık tecrübesini alanında göstermiş olan firmamız, zaman içerisinde ülkemizde doğudan batıya her bölgede bulunabilir bir marka haline gelmiştir ve bayilik ağını günden güne geliştirmekte ve dünya pazarındaki yerini almaya başlamıştır.

Voyager ailesi olarak kuruluşundan bugüne kadar sizlerin ayakkabı ihtiyacınızı gidermek için ar-ge çalışmalarına önem vermektedir.

Yeni tesislerinde siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek için gereken ar-ge ne ise onu gerçekleştiriyor ve sizlere konforlu bir ürün çıkarmak için uğraş vermektedir.

Vizyonu olan tasarımcı kadrosuyla, çağdaş yorumlara sahip çalışanlarıyla günümüz modasına uygun ürünler üretilmektedir.

Biz Voyager Ailesi olarak sizlerin markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.
© 2016 Voyager Shoes | Sitede Bulunan Resimlerin ve Yazıların Tamamı Sürerler Ayakkabı San.ve Ltd.Şti Firmasının Malıdır.
Bütün Hakkı Saklıdır.Aksi Belirtilmedikçe Kısmen veya Tamamı İzinsiz Kullanılamaz.